Teşhir Ürün Nedir?

Teşhir Ürün

Hemen hemen bazı mağazalarda çok görmüşüzdür teşhir ürünler diye, genelde İnternet sitesinde satılan araç gereçlerde teşhir ürün mevcuttur. Örneğin bir İnternet mağazasında bir telefon görüp beğendik birde fiyatının bize çok çok uygun olduğunu gördük, ama küçük bir soru işaretinin oluştuğunu hissettik, tabi hemen kendimize şu soruyu sorarız; neden bu kadar ucuz ? Teşhir Ürün olma ihtimali yüksek olabilir.

İyide Teşhir Ürün kötü bir şey mi? Teşhir ürünü sergilenmekte olan bir üründür. Daha detaylı şöyle bir örnek ile açıklama yapayım. Örneğin ; bizler bir mağazaya gittiğimiz zaman sık sık karşılaştığımız bir görüntü vardır, masaların üzerinde model model telefon, bilgisayar, televizyonu tablet vs. bunlara bakıp inceleyip; a bu televizyon ya da telefon güzelmiş deyip alırız. Daha doğrusu inceleme fırsatımız olur, elimize alıp detaylı bir şekilde inceleriz.

Sergilenmekte olan ürünün satışına teşhir ürün denildiğini öğrendik. İşte bu ürünlere teşhir ürün adı verilmektedir. İnternet’te satılan ürünlerin büyük bir indirim olması bundan da kaynaklanıyor olabilir, tabi habersiz kalkıp ta sizlere bu ürünü vermiyorlar, size detaylı açıklamayı yaptıktan sonra sizde kabul ederseniz ürünü ucuza almış oluyorsunuz. Artık o ürüne ne kadar güvenilir orası da size kalmış.

Yazar: GÖKHAN A.