Facebook – Twitter ve Instagram Hesabıma Takipçi Satın Almalı mıyım?

Takipçi satın almalımıyım

Facebook , Twitter ve Instagram Hesabıma Takipçi Satın Almalı mıyım?
Sosyal medya için artık doğal olmayan yollardan takipçi kasan insanlar türedi ve halada türemektedir. Bu kişiler takipçi kasma işini meslek olarak adlandırıp bu yoldan çok kişi para yemektedir. Keşke ekmek yiyorlar diyebilseydim. Ne yazık ki milleti kandırma ile helal para kazanılmadığını çok ama çok iyi biliyoruz bizler. Asıl konumuza gelecek olursak Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarına belli bir ücret ile üye çekimi yapılmaktadır.

Peki takipçi satın alma ne kadar doğru olabilir?

Hesabınıza yasak yöntemler ile takipçi satın almanız çok yanlış bir yöntemdir. Doğal yöntem ile kazanılan takipçiler her zaman daha iyidir. Belli bir ücret karşılığı ile alınan takipçiler sosyal medya hesaplarınızı spama sokar bunu asla unutmayınız. Takipçi satan kişiler her zaman çok nazik ve kibarlardır ama ne yazık ki bu işlem sadece satışlarını yapana kadar sürer. Daha sonra bu satıcılar size asla dönmez olumsuz bir sonuç olduğunda.
Burada suçlu, takipçi satın alan kişilerdir. Eğer sizler bu kişilerden alışveriş yapmaz iseniz onlarda bu işi bırakmak zorunda kalacaklardır. Bazı forumlarda Facebook takipçi taban fiyatları, Twitter takipçi kasma taban fiyatlar ve Instagram takipçi kasma taban fiyatları bölümleri açılmış. Açılış sebebi de satıcıyı korumak ona daha iyi kazandırmak. Hani ekmek satıyor ya; 300 gr ekmek X Tl. Bu fiyatın altı satmak olmaz sonuçta alın teri ile iş yapıyor. Ama takipçi kasanlar öylemi ki sen taban fiyatı koyuyorsun.
Takipçi Aldım Ama hiç beğeni ve satış yapamıyorum üstelik ani düşüş yaşandı sebebi ne olabilir?
Yapamazsın tabi üyeler sayfanıza isteyerek gelmedi ki zorla hileyle sayfanıza getirildi neden beğensin ki üstüne üstlük birde beğenmekten vazgeçip giderde. Düşünsenize sizin sosyal medya profiliniz istemediğiniz ve haz almadığınız bir sayfayı beğenmiş ne yaparsanız?
Zaten mantıklı bir insan asla böyle şeylere bulaşmaz bunu diyeyim. Facebook reklamı ile istediğinize zaten kolayca ulaşabiliyorsunuz. İster Facebook hesabınıza ister Twitter ya da Instagram hesabınıza reklam sayesinde küçük bütçeler ile üye çekimini rahatlıkla yapabilirsiniz. Şöyle bir örnek verecek olursak 50 Tl facebook reklam hesabına aktarım yapıp, Instagram sayfamız için reklam verdiğimizi var sayalım. En az 500 – 600 kişi rahatlıkla sayfanızı beğenecektir çünkü istediğiniz kitleye ulaşmak Facebook’un reklam aracılığı ile çok kolay. Yok, ben 50 tl ye 1.000 kişi satın alırım diyorsanız sizi tutan olmayacaktır alabilirsiniz.
Unutmayın ki 500 gerçek kişi 5.000 isteksiz gelen kişiye bedeldir. Takipçi satın alma da kendinizi kandırdığınızı da unutmamakta fayda vardır.